לקוחות ממליצים

מילקי

"מאי המקסימה והקוסמת שיפרה פלאים את איכות חיי וחיי מילקי שלנו באמצעות הקניית כלים מתאימים לעבודה עם מילקי הכלבה האהובה שלנו. לפני שנעזרנו בשירותיה, הייתי בעמדה שמפחדת לצאת לטיולים עם הכלבה מחשש למשיכות וחוסר הקשבה. כיום לאחר 4 מפגשים בלבד אני מרגישה הרבה יותר בנוח לגבי הטיולים ומשמעת מול הכלבה וזאת בעזרת הכלים שקיבלתי ממאי. ממליצה בחום, באהבה, אריאלה, אורן ומילקי הנסיכה."

אריאלה גטניו
מילקי
kelevteva-logo

"מומלצת בחום!!! תודה על שירות כייפי ומכל הלב"

שיראל זבולוני
כלב טבע
בלה

"בקצרה- ממליצה בחום! על מאי שמעתי במקרה בחנות חיות קצת אחרי שאימצתי גורה קטנה (בלה) וסופר אנרגטית (ואני ובן זוגי הינו באפיסת כוחות ומבולבלים מהיצור הקטן והאנרגטי שלנו). לאורך כל התהליך מאי הקשיבה לנו ובנתה עבור בלה תוכנית שהתאימה לנו ובלה. מאי ליוותה אותנו בצורה מקצועית, הייתה זמינה לאורך כל התהליך והכילה אותנו גם כשהיה לנו קשה. מיותר שלציין שכמובן בלה משוגעת על מאי ובכל פעם מתרגשת לראות אותה!"

ענבל אבס
בלה
ספידי

"מקצוענית ורגישה לצרכי הכלב ולצרכי הבעלים, קשובה ומדריכה גם את הקטנים שבבית (ולא רק לכלב...). עושה את עבודתה באהבה. ממליצה בחום על מאי."

טלי
ספידי
b8767947-4911-402c-ab1c-03047985f761

"פניתי למאי כבר בייאוש ותסכול שאנחנו לא מצליחות לחנך את הכלבה שלנו כמו שצריך. עד עכשיו קבענו סה״כ 4 מפגשים, וקנדי לא רק שהיא עושה את צרכיה בחוץ, היא גם מבקשת מאיתנו להוריד אותה כשהיא צריכה, היא יודעת לשבת ולשכב כשמבקשים ממנה, וסוף סוף נותנת לנו לישון בנחת בלילה (: אז כל מי שחושב עדיין, מתלבט איזו מאלפת לקחת, מאי המאלפת המעלפת תותחית עללללל באילוף, רצינית ויעילה, ובלי קשר, אין עליה! מומלצת בחום ובאהבה ❤"

חן ועינבר
קנדי
אוגוסטוס

"בחורה חביבה נעימה ואיכפתית בגישה חיובית והעיקר התוצאות מדברות בעד עצמן .. הוקסמתי.ממליצה בחום !!! ❤❤❤❤"

סימה רגב
אוגוסטוס
דניאל שואף ופיפ

"אישה מדהימה, סבלנית ונעימה. חבל שהיא לא יכולה לאלף בני אדם גם"

דניאל שואף
פיפ